Dilinizi seçin

İşte yatırım yapma zamanı
Bir şeyi cesurca yapmak istediğinizde, genellikle destekçi bulamayabilirsiniz. Aslında, bu, ağınızda öncü olmak üzere olduğunuzun tek kanıtı olabilir!

Sadece cesur adımlarınız için buradayız. CEO'muz ana dal olarak felsefe okudu ve sadece bir şey satın alırken düşündüğü şey şudur: İhtiyaç duyduklarında bunları biz olmadan satabilecekler mi? İkinci olarak, endişemiz, bizimle birlikte bu kararı aldıklarında beklenen koşulları altında yeniden satış yapabilecekler mi ya da en azından aynı değerde mi satabileceğimizdir.

Bizimle yatırım yaparken bunları ve daha fazlasını düşünüyoruz. Genellikle İstanbul Türkiye ve New York, ABD'de faaliyet gösteriyoruz.

Ayrıca, ihtiyaç duyulması halinde farklı bölgelerde araştırmalar yapabiliriz.

Ofislerimiz New York ve İstanbul'da bulunmaktadır. Yeni yatırım döneminize başlamak için bu sayfadaki formu doldurmakta özgürsünüz.

30 bin ile 4 milyar dolar arasında herhangi bir bütçeye uygun mülk bulabiliriz! Perspektifimizi denemek istediğiniz sürece başlamaya hazırız! Şu anda herhangi bir müşterimiz yok. Ancak, bizimle çalışmak isteyen kişilerle olağanüstü sonuçlar elde edebileceğimizden çok eminiz. Satış ve kiralama için 400'den fazla pazarlama deneyimimiz bizi emlak perspektifinde eşsiz kılıyor!

55 misafirler ve üye yok çevrimiçi